3:32 pm - Wednesday July 23, 2014

Info for

Shihemi Ne Gjyq 29 Shtator

diela_shqiptare_Shihemi_n_gjyq_29_shta_122389857_thumbnail.jpg

E diela shqiptare - shihemi në gjyq! (22 shtator 2013, Facebook: https://www.facebook.com/tvklan talk-show live cdo te diele ne 13:30 ne klanhd & tvklan nga ardit gjebrea.. E diela shqiptare - shihemi në gjyq (29 dhjetor 2013, Facebook: https://www.facebook.com/tvklan talk-show live cdo te diele ne 13:30 ne klanhd & tvklan nga ardit gjebrea.. Tv klan – shihemi në gjyq, valbona gjen zgjidhje në, Nuk kanë munguar debatet dhe emocionet edhe këtë javë në puntatën e radhës të rubrikës “shihemi në gjyq” në televizionin klan. një histori kofliktuale.

Kronika - gazeta tribuna, Njësitet e hetimeve të stacionit policor në pejë sot kanë bërë kapjen e një grupi kriminal për rastet e vjedhjeve të ndodhura në këta tre mu. Tuna dhe cozman, partnerë në krim - yjet - gazeta tribuna, Tuna dhe cozman, partnerë në krim. 14:20 / e martë, 22 korrik 2014. fluturon, fluturon edona. Alba vip thashetheme, Një tjetër artist shqiptar i cili jeton në munich të gjermanisë por ka lindur në therandë, është kudo i ndodhur ku muzika dhe kënga është ‘live’..

Albdreams suplement: si u ekzekutuan kadri hazbiu me, Xhelatët e ekzekutuan me plumb, së bashku me zëvendësin e tij, feçor shehun me akuzën e përmbysjes me dhunë të pushtetit popullor dhe si autor i. Monitor - biznes ekonomi treg, Revista monitor, e vetmja e perjavshme ekonomike ne shqiperi, ekonomi, biznes, finance, menaxhim. lajme ekonomike nga vendi, rajoni, europa dhe e gjithe bota..

maxresdefault.jpg

Maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

Maxresdefault.jpg

diela_shqiptare_Shihemi_n_gjyq_29_shta_122389857_thumbnail.jpg

Diela_shqiptare_Shihemi_n_gjyq_29_shta_122389857_thumbnail.jpg

Star Travel International And Domestic Guides For Beach and Hotel

Star Travel International And Domestic Guides For Beach and Hotel

Source:

The Hotel That Saved A Town

Wednesday, 23 July 2014, 14:03 | Travel International | 0 Comment
by admin

...

Read More »

Italys Amazing Hidden Hot Springs

Wednesday, 23 July 2014, 13:03 | Travel International | 0 Comment
by admin

...

Read More »

San Diego: Comic-Con in San Diego: Go for The Comics, Stay for The Hotel Goodies

Wednesday, 23 July 2014, 12:12 | Hotel Review | 0 Comment
by admin

The annual nerd fest that is Comic-Con kicks off on Thursday in San Diego and whether you're headed there to see Kiefer Sutherland relive Jack Bauer's greatest moments on 24 or learn some "cool" Star Wars origami tricks or celebrate the 25th anniversary of The Simpsons or pick up some new comic book collectibles, we suggest making a stop off at these hotels for some Comic-Con-themed goodness. · The US Grant Hotel, where the first Comic-Con was held in 1970, has partnered up with The...

Read More »

Five Cocktails To Try In London This Month

Wednesday, 23 July 2014, 12:10 | London Travel | 0 Comment
by admin

Welcome, fellow cocktail drinkers. Here’s what we’ve been mostly drinking this month. Mostly. Camouflage Available at: The Artesian, Langham Hotel Created by: Alex Kratena and Simone Caporale Costs: £16.50 A huge buzz surrounds the new menu at the venue known as The best cocktail bar in the world, and with damn good reason. Its groundbreaking in terms of both presentation and flavour. They’re all noteworthy concoctions, but for starters, we’d recommend the Camouflage...

Read More »

The United States Of Outrageous Hot Dogs

Wednesday, 23 July 2014, 12:00 | Travel International | 0 Comment
by admin

...

Read More »

Maui: What to Order at The Mala and MiGRANT Restaurants at the Marriott in Wailea

Wednesday, 23 July 2014, 1:10 | Hotel Review | 0 Comment
by admin

Yesterday, we gave you the Must-Stay Hotels for Wailea in Maui. Today, we're giving you a Must-East spot. Conveniently, it's in a hotel. Mahalo! Chef Sheldon Simeon has done pretty well for himself after finishing in the top three of Season 10 of "Top Chef" and winning the "Fan Favorite" award. The Hawaiian native, who previously helmed Star Noodle in Maui not only opened his own restaurant, MiGRANT, at the Wailea Beach Marriott, he's also taken over the kitchen at the hotel's Mala...

Read More »

Things To Do In London: Wednesday 23 July 2014

Wednesday, 23 July 2014, 0:56 | London Travel | 0 Comment
by admin

If you’ve not already done so, you can subscribe to these daily listings and have them delivered to your inbox at 7pm each evening, so you have enough time to plan for the day ahead. Alternatively, subscribe to Londonist Daily to hear about events further in the future. And help spread the word to your friends who haven’t discovered us yet! Hydropithecus of Cerro de San Vicente, from the Sirens series by Joan Fontcuberta, 2006. © Joan Fontcuberta. See his new exhibition at the Science...

Read More »

Faa Bans U S

Tuesday, 22 July 2014, 22:10 | Travel International | 0 Comment
by admin

...

Read More »

The 108000 Vacation Is It Worth It

Tuesday, 22 July 2014, 21:25 | Travel International | 0 Comment
by admin

...

Read More »

12 Beautiful Bookstores That Are Worth Traveling For

Tuesday, 22 July 2014, 19:58 | Travel International | 0 Comment
by admin

...

Read More »

Page 1 of 369 1 2 3 4 369
Pop under-